Sık Sorulan Sorular

Programların işleyişi nasıl gerçekleşiyor?

Kayıt formunu doldurduktan sonra vermiş olduğun e-posta adresine, işleyişi ayrıntılı bir şekilde anlatan bir e-posta gönderiyoruz. Bu e-postada, çalışma ajandası, ses dosyası ve ortak grup linki de olacak. Kayıt formunu doldurduktan sonraki ilk sabah, ilk konu anlatımın ve günlük egzersizin e-mail adresine geliyor. İşleyiş, ilk günü takip eden her gün bu şekilde devam ediyor.

Konu anlatımlarını ve günlük egzersizleri nasıl alacağım?

Konuları, görevleri, ajandanı, ses dosyasını ve diğer tüm materyalleri e-posta yoluyla alacaksın. Tüm materyalleri dijital olarak iletiyoruz. Çalışma ajandasını herhangi bir yerden kolaylıkla bastırabilirsin.

Programların belirli bir başlangıç ve bitiş tarihi var mı? İstediğim zaman katılabilir miyim?

Program, sen kayıt formunu doldurduğunda başlar. Başlama ve bitiş tarihleri tamamen sana özeldir, dolayısıyla istediğin zaman başlayabilirsin.

Ajanda ve diğer materyaller için ayrıca ödeme yapacak mıyım?

Hayır, tüm materyaller ücrete dahildir.

Ödeme yöntemleri nedir? Taksitlendirme seçeneği var mı?

Shopier üzerinden kredi kartı veya banka kartınla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin. Taksit seçeneği mevcut.

Katıldıktan sonra vazgeçip ücret iadesi talep edebilir miyim?

Program dahilinde gönderilen ilk e-postanı almadan (kayıt formunu doldurmadan) önce istediğin zaman ücret iadesi talep edebilirsin. Mesafeli Satış Sözleşmesinin 5.3.9. maddesi gereğince kayıt formunu doldurduğun andan itibaren ücret iadesi gerçekleştirmiyoruz. Bunun sebebi, ilk e-posta ile birlikte programın içeriğini ve birçok materyali sana iletmiş olmamız.

Bu programın başka ne gibi avantajları olacak?

Akademi üyelerinin onlara özel etkinlikleri ve küçük egzersizlerden oluşan aylık bucket listeleri oluyor. Program bitse bile bazı çalışmaları aylık olarak, bazılarını ise zaman zaman göndererek kendi üzerinizde çalışmayı sürdürmeniz için destek oluyoruz.

Program bittikten sonra destek grubundan çıkarılıyor muyum?

Hayır, istediğin kadar bizimle kalabilir, egzersizlerimize katılabilir, yeni arkadaşlarımıza destek olabilirsin.

Satın almama rağmen henüz herhangi bir e-mail almadım?

E-posta hesabındaki gereksiz, spam, sosyal, tanıtım gibi diğer klasörlerini kontrol ettiğinden ve doğru adresi verdiğinden emin ol. Eğer bunlara rağmen, gelen kutunda herhangi bir e-mail göremiyorsan akademi@kucukilhamkutusu.com adresine mail atabilirsin, çalışma gün ve saatlerimiz dahilinde hemen geri dönüş yapıp sorunu çözeriz.

Başka bir sorum var; size nasıl ulaşabilirim?

Ne zaman istersen bize akademi@kucukilhamkutusu.com adresinden ulaşabilirsin.